ресторани Кам'янця-Подільського

Ресторан Старе місто. Кам'янець-Подільський

Ресторан Старе місто (Старе місто) зарекомендував себе у кам'янчан та гостей міста з найкращого боку. Цей унікальний ресторан розташований в Старому місті, неподалік від стародавньої крпепості Кам'янця-Подільського.
Ресторан розташований в старовинній споруді 17 століття. Це додасть вашим урочистостей особливу атмосферу. В меню - страви української та європейської кухонь. Шеф кухар ресторану виконає будь-які побажання клеінтов, і ваш банкет пройде на славу!

Кава від поліцмейстера. Панорама 3D

Кафе-музей "Кава від поліцмейстера" знаходиться в центрі Старого міста Кам'янця-Подільського, недалеко від будівлі Ратуші, біля Тринітарної церкви. Будівля кафе оформлена як музей- різноманітність старовинних речей радує очі і доповнює особливу богемну обстановку закладу. На стінах кав'ярні розвішені старовинні фотографії, духові інструменти, скрипка, середньовічна зброя і знаряддя праці, глечики, кавоварки, самовари, лампи та інші атрибути старовини. У залі стоїть старовинне фортепіано. У залі ненав'язливо звучить стильна музика, джаз, блюз.
Зображення: 

Ресторан Карфаген. 3д- тур

Трансляцію віртуального тура, фотогалереї та контактних даних ресторану призупинено.