Кам'янець-Подільський. Панорами 3D

 Ресторани Кам'янця-Подільського

Визначні місця Кам'янця-Подільського

Готелі Кам'янця-Подільського

Кам'янець-Подільський - це сучасне місто південної частини Хмельницької області, що на Україні. Це друге за величиною місто в області, після Хмельницька. Кам'янець-Подільський (чи просто Кам'янець, як його частенько називають) розташувався в долині річки Смотрич. Старовинна частина міста знаходиться на скелях, якщо уважно подивитися, то можна помітити, що саме в цих місцях річка Смотрич утворює деяку петлю. Ця частина міста обнесена бастіонами, оборонними вежами з бійницями. Потрапити в старий Кам'янець-Подільський можна через головний в'їзд міста з Міською брамою.

 У старому місті можна побачити і Замковий міст, і Стару фортецю, які є основними пам'ятками, що так притягають туристів. На території фортеці є музей, та й сам Кам'янець є справжнім містом-музеєм. Вашій увазі - сферичні панорами фортеці в Кам'янець-Подільському. Стара частина міста - це заповідні місця, що несуть в собі не лише історичну, але й архітектурну цінність. Туристи з усіх куточків України приїжджають сюди, щоб повною мірою задовільнити свою цікавість, адже крім музея-заповідника в Кам'янець-Подільському є планетарій, картинна галерея тощо. Повірте, тут є на що подивитися.Перша згадка в історії про місто Кам'янець-Подільський датується 1062 роком. У різні часи місто знаходилося під управлінням Галицько-Волинського князівства, належало Польщі, Литві, навіть Російській імперії і Туреччині. Стіни древнього міста пам'ятають безліч руйнувань, перебудов, але цим і розцінюється значущість споруд і їх неповторна архітектура. Назву міста Кам'янець Подільський розшифрувати неважко, місто було назване за виразом "камінь на межі". Місто своєрідне і дуже красиве, завдяки великій кількості храмів, кожен з яких зберігає свою історію і власну легенду. Приміром, якщо говорити про Домініканський костьол, то там є тріумфальна арка, з якою пов'язано цікаве повір'я - якщо пройти під нею і доторкнутися до стіни, то будь-яке бажання збудеться, - вірили в це навіть польські королі. Три знамениті мости є у Кам'янець-Подільському, і кожен з них по-своєму цікавий. Один з них обома краями стоїть на правому березі річки Смотрич, тому що річка робить петлю. Другий міст відомий як "міст розбитої любові", а третій міст допоможе перетнути кам'яний каньйон річки Смотрич. До речі, це місце є зразком унікальної природної архітектури. У Кам'янець-Подільському є також парк і ботанічний сад. Гості міста завжди знайдуть, де провести час і чим тут поцікавитися.

 У самому Кам'янець-Подільському, а також на під'їзді до міста є безліч готелів, готелів і ресторанів, де можна приємно і з максимальним комфортом провести час.

Найбільший асортимент електро-бензо, пневмо-інструменту, сад-город а також витратні матеріали в Кам'янці Подільскому пропонує Торговий дім "Петровський".Для перегляду 3Д тура Торгового дому Петровский перейдіть за посиланням: