Виженка. Відпочинок в Карпатах зима літо. Панорами, тури

Відпочинок в Карпатах у Виженці

 Садиба "Казковий Будиночок"

Перевал Німчич

 

Booking.com

Область карпатських гір, які розташовані на території Буковини, - найменш зачеплена цивілізацією, ще чиста і спокійна, не розпещена увагою. Саме тут можна якнайповніше насолодитися чистою і невинною природою Карпат, здивуватися тому, наскільки гарні тут гірські пейзажі, наскільки чисте тут повітря. Іноді створюється таке враження, що якщо прислухатися, повітря дзвенітиме як натягнута струна, настільки воно кристально- прозоро чисте. Одним з таких дивовижних місць у Буковинських Карпатах можна назвати містечко Виженка.

У будь-який час тут чарують свої величчю строгі гори Карпати, зачаровують і захоплюють своєю красою ландшафти і пейзажі, які багато зображені на картинах гуцулських майстрів. Тут ви побачите бунтівні води річок Черемош і Прут, які утворюють цілі водоспади і навіть печери.

Загалом, у Виженці є на що подивитися і чому здивуватися.
Містечко Вижница іноді називають "Воротами Карпат". Саме тут річка Виженка впадає у більшу річку Черемош, там утворюється долина, де біля підніжжя гір і розташувалася Вижниця. Недалеко від цього невеликого містечка розташований курорт в селі Виженка, названий на честь однієї з гірських річок, де особливо багато туристів збирається в зимові місяці.

Туристичний інтерес у Виженці складають гірськолижні траси. Цікаво, що Виженка ще до Першої світової війни була відомим гірськолижним курортом, проте тоді вона була ще територією, що зараховується до Австрії. Варто також згадати і той факт, що у Виженке існує величезна безліч історичних пам'яток. Жителі цього селища напевно розповідять вам не одну легенду про те, як місцеві горці відстоювали свою територію у татар, які хотіли відвоювати ці дивовижні землі. На честь перемоги горців над татарами в 1792 році на місці знаменитої битви була споруджена Івановська церква, знаменита церква, побудована без єдиного цвяха.

Карпатська Виженка розташувалася в долині річки Виженка, яка йде потужним потоком, розпочинаючись з маленького гірського струмочка. У водах Виженки, такій чистій і прозорій, водиться справжня райдужня форель.
Відпочинок у Виженці не просто приємний, він ще може бути корисним і навіть цілющим. У цьому селищі є животворящі мінеральні джерела.
Відомо, що ще з давніх часів жителі Виженки збирали воду і випаровували її, щоб отримати харчову сіль. Джерела, в яких вони брали воду, називаються " Вижница" і " Черешенька". Так що Виженку відвідати варто - не стільки через красу тутешніх місць, скільки з метою поправити здоров'я і підняти імунітет.