Чернівці, Чернівецька область. Панорами 3Д

На правому березі річки Прут розкинулося невелчике місто, яке отримало ніжну назву - Чернівці. Це місто є обласним центром і вважається териториальним та історичним серцем буковинського краю. Тут все сподобається вибагливому туристу - від вузеньких затишних вуличок, вимощених бруківкою, до живописних будинків, виконаних у різноманітніших архітектурних стилях. І тут, і там ви взмозі перепочити від споглядання красот тутешніх у невеликих скверах, благо, лавочки тут є майже на кожному кроці.
У Чернівцях відчувається особливий настрій, атмосфера, притаманні лише цьому місту. Тут ви будете почувати себе, як вдома - привітні пішоходи будуть вітати вас і люб'язно допомагати дістатися до потрібного місця. А розмовляють тут на багатьох мовах, тому не бійтеся звертатися по допомогу - вам завжди будуть раді. Масу вражень можна отримати від звичайноі пішоі прогулянки по місту. Озброівшись фотоапаратом, будьте готові, що орудувати камерою вам доведеться на кожному кроці, якщо ви бажаєте зберегти всю красу Чернівців.

Всі ресторани Чернівців

Всі готелі Чернівців

 Перейшовши за нижчевказаними посиланнями ви зможете побачити сферичні панорами міста Чернівці та Чернівецької області:

 Маланка в Чернівцях

День вишиванки в Чернівцях

Собор Святого Духа в Чернівцях

Чернівці.Пам'ятник воїну-визволителю

Двохпалубна "Шифа" у Чернівцях

Кінотеатр Чернівці (бувша синагога Темпель)

Резиденція Буковинських Митрополитів

Вулиця Університецька у Чернівцях

Вид з міської ратуші на місто Чернівці

Театральна площа в Чернівцях. Панорама

Вулиця Ольги Кобилянської вночі. Панорама 3д

Церква Параскеви у Чернівцях

вул.Будівельників в Чернівцях. Панорама 3д

Собор Успіння Пресвятої Богородиці у Чернівцях

Площа Турецької криниці

Ботанічний сад міста Чернівці. Панорама

Факультет прикладной математики. 3D-тур

Річка Прут. Панорама 3д

Банченський монастир. Панорама

Жіночий монастир Аніна гора

 Церкви тут не схожі одна на одну і тим особливо красиві - Свято-Духівський кафедральний собор, побудований у візантийському стилі, такий серйозний і суворий, відрізняється від Свято Миколаівськоі церкви, башточки якоі незвичайні, кручені, які в народі називаються "п'яними".
Кафедральний собор Святого Духа, розташований у самому центрі міста, гостинно відкриває двері для всіх, хто бажає увійти і помилуватися унікальним розписом храму. Будівництво Собору очолював у свій час митрополит Євген Гакман, пам'ятник митрополиту знаходиться перед Собором .Але перлиною буковинськоі архітектури є Резиденція буковинських митрополітів, в якій знаходиться Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича - один з найстаріших класичних університетів в Украіні. У 2011 році Резиденцію буковинських митрополітів було включено у Список всесвітньоі спадщини ЮНЕСКО. Екскурсія по територіі і корпусам Резиденціі
справляє незабутнє враження! Прогулянка по місту, екскурсія - це не єдина розвага в Чернівцях. Якщо вам до душі еднання з природою, то можна відправитися на один з пляжів річки Прут, або, якщо мова йде про відпочинок взимку, то варто вирушити в Карпати на один з лижних курортів.
А тим, хто вирішить залишитися у місті, належить обрати з маси варіантів для відпочинку - один, на свій смак і гаманець. Щоб покоштувати колоритні блюда буковинськоі кухні, досить заглянути в невеличке кафе або ресторанчик. Ви можете бути впевнені - тут вам будуть раді, а сервіс буде вкрай ввічливим і не нав'язливим. Ціни в закладах Чернівців помірні. А що стосується житла, то є велика кількість варіантів готелів, на будь який смак та бюджет. Це можуть бути як розкішні номери в готелі, так і маленькі затишні апартаменти в котеджах.

Ресторани

Готелі

Цікавитесь архітектурою і хочете побачити дещо новеньке, але очікуєте від відпочинку затишку і комфорту? Тоді відпочинок в Чернівцях точно доведеться вам до душі. Тут однаково добре і жарким літом, і в снігові зимові місяці.